ביטמן שותפה עם חברת פיקרז ליצירת פלטפורמת מסחר מתקדמת, שהיא ממשיכה להפתיע ולהציע מודל מסחר מרתק. באמצעות הפלטפורמה שפותחה, אתה יכול לרכוש מגוון מוצרים במחירים הנמוכים ביותר ולשלם רק כמה שאתה מוכן. השיטה פשוטה ומרתקת: פיקרז מאפשרת לך לחפש את המוצרים שאתה מחפש, ואז כשתוך המזדמן למצוא מוצר שמעניין אותך, אתה יכול לבחור כמה אתה מוכן לשלם עליו. באותו הזמן, מאות אנשים כמוך מחפשים את המוצרים שמתאימים להם, ובזמן הזה המחיר יורד בהתאם. בפועל, המחיר של המוצר נקבע על ידי הקהל וזה מה שהופך את הפרוייקט הזה לכה מעניין.

בנוסף, באפליקציית פיקרז תוכל למצוא מגוון רחב של מוצרים, חוויות ייחודיות ושירותים שמותאמים לרצונך ולצרכיך. פיקרז מאפשרת לך לגלות מוצרים חדשים, לחסוך כסף ולהרוויח מכל הצצה של גולשים נוספים על המוצר שלך. זהו אזור מסחר מודרני ופורה שבו כולם מרוויחים, מקנים וקונים, והכל באמצעות פלטפורמת המסחר הייחודית של פיקרז.

 Icon 0
 Icon 1
 Icon 2
 Icon 3
 Icon 4
 Icon 5
 Icon 6
 Icon 7
 Icon 8
 Icon 9
 Icon 10
 Icon 11

שירותים ופיתוחים טכנולוגים ללקוח

יעוץ טכנולוגי

כתיבת אפיון טכני

מומחה טכנולוגי

פיתוח תוכנת פינטק

פיתוח זירת מסחר

הקמה ותחזוקת ענן

פרוייקטים

פיתוח אפליקציה זירת מסחר לאומנים לאייפון

אפליקציה מתקדמת ומשודרגת שמיועדת למכשירי iPhone. האפליקציה מאפשרת לאומנים וללקוחות לגלות, לרכוש ולנהל את מוצריהם והתהליך המסחרי בצורה יעילה ונוחה. המערכת המתקדמת באפליקציה כוללת מערכת ניהול מתקדמת המסייעת למשתמשים לנהל את מידע שבהם בצורה יעילה וממומנת. מוצרים יכולים להיות מעולם כזה קלים לניהול כיום. באמצעות האפליקציה, משתמשים יכולים לעדכן פרטים על מוצריהם, לצרף תמונות ותיאורים מורחבים, ולעקוב אחרי היסטוריית הרכישות והצצות למוצריהם. כמו כן, האפליקציה מציינת את המחירים והמצב של כל מוצר, מה שמסייע למשתמשים להיות מודעים לשוק ולהחליט מתי להפיל את המחיר כדי להשיג מכירה מהירה יותר. האפליקציה נותנת למשתמשים ערובות של היצע וביקוש ומסייעת להם לקבוע את מחירי המכירה הטובים ביותר. בסיכום, האפליקציה שפיתחה ביטמן מספקת כלי מתקדמים ויעילים שמסייעים לאומנים וללקוחות לנהל ולנתח את המידע שברשותם וליהנות מחוויית מסחר מתקדמת ומסודרת בצורה מרשימה.

פיתוח אפליקציה זירת מסחר לאומנים לאנדרואיד

בנוסף לאפליקציה למכשירי iPhone, ביטמן פיתחה גם אפליקציה מתאימה למכשירי Android. זהו המהלך הטבעי והפשוט להפוך את הפלטפורמה שפיקרז מציעה לגישה לנוחות רבה גם עבור משתמשי מכשירי Android. האפליקציה למכשירי Android מציעה את אותה החוויה המסחרית המתקדמת והיעילה, ומאפשרת למשתמשים לחפש, לרכוש, ולנהל את המידע על מוצריהם בצורה נוחה ומותאמת אישית. זהו הפתרון המושלם למשתמשי Android שרוצים להיות מעורבים בזירת המסחר לאומנים שפיקרז מציעה, וליהנות מהכלים והאפשרויות הרחבות שמוצעות על ידי הפלטפורמה.

ייעוץ פיתוח תוכנה חינם

תקבעו שיחה בת 15 דקות וגלו איך אנחנו יכולים לעזור