חברת ביטמן פיתחה מועדוני לקוחות עבור חברת אייגרופ ושימשה כזרוע הטכנולוגית שלה למעלה מ-10 שנים. התמיכה הכוללת תחזוקה של תשתיות אמזון, הגירה של תשתיות מאזור לאמזון, אבטחת מידע למאות אלפי משתמשים סטודנטים.

ברשת העצומה של הטכנולוגיה והאינטרנט, שימשה ביטמן כזרוע הטכנולוגית של אייגרופ. החברה מתמחה בפיתוח והטמעה של מערכות מתקדמות לניהול לקוחות, בסיוע ל-אייגרופ לתחזק ולפתח את מערכות הלקוחות שלה. עם עשרות שנות ניסיון ושיפור, ביטמן הפכה לשותפה אסטרטגית ולחלק מהותי בהצלחת אייגרופ.

בנוסף לשירותי המערכת, סיפקה ביטמן פתרונות טכנולוגיים נוספים. החברה מילאה תפקיד מרכזי בתשתיות הענן של אמזון ובשירותי האבטחה ההיקפית שלה. ביטמן ניהל את תשתיות אמזון וביצע העברות של תשתיות מענן של מיקרוסופט אזור ל aws.

יתר על כן, ביטמן קידמה באופן פעיל את תחום אבטחת המידע. החברה סיפקה שירותי אבטחה מתקדמים למאות אלפי משתמשים , החל מזיהוי איומים בזמן אמת ועד לאבטחת תשתיות ענן ונתוני לקוחות רגישים.

הודות ליכולותיה הטכנולוגיות המתקדמות והמומחיות המקצועית שלה, הפכה ביטמן לשותף קריטי בהצלחתה של אייגרופ, הבנויה על שנים של שיתוף פעולה מוצלח ופיתוח משותף.

 Icon 0
 Icon 1
 Icon 2
 Icon 3
 Icon 4
 Icon 5
 Icon 6
 Icon 7
 Icon 8
 Icon 9
 Icon 10
 Icon 11

שירותים ופיתוחים טכנולוגים ללקוח

יעוץ טכנולוגי

כתיבת אפיון טכני

פיתוח מועדון צרכנות

הקמה ותחזוקת ענן

שירותי devops

שירותי אבטחת ענן

פרוייקטים

פיתוח מועדון לקוחות לסטודנטים - istudent

פיתוח אפליקציה לסטודנטים באייפון ובאנדרואיד כרוך במספר שלבים מרכזיים. רעיון ותכנון: הגדירו את הרעיון, קהל היעד, התכונות והיעדים של האפליקציה. צור מפת דרכים לפיתוח והחליט על ערימת הטכנולוגיה. עיצוב: פתח את ממשק המשתמש (UI) וחווית המשתמש (UX) כדי להבטיח עיצוב אפליקציה אינטואיטיבי ומושך. פיתוח: כתוב קוד ספציפי לפלטפורמה באמצעות Swift עבור iOS ו-Java או Kotlin עבור Android כדי ליישם את התכונות והפונקציות המתוכננות. בדיקות: ערכו בדיקות קפדניות כדי לזהות ולטפל באגים או בעיות. זה כולל בדיקות יחידות, בדיקות אינטגרציה ובדיקות קבלת משתמשים. פריסה: שלח את האפליקציה ל-Apple App Store ול-Google Play Store בהתאם להנחיות שלהם. הכן רישומי חנות אפליקציות, תיאורים וחומרי קידום מכירות. תחזוקה ועדכונים: עקוב באופן רציף אחר ביצועי האפליקציה והמשוב של המשתמשים. שחרר עדכונים כדי לשפר תכונות, לתקן באגים ולשפר את חווית המשתמש הכוללת. על ידי ביצוע שלבים אלה, מפתחים יכולים ליצור אפליקציה מצליחה העונה על הצרכים של משתמשי סטודנטים בפלטפורמות האייפון והאנדרואיד כאחד.

פיתוח לוח דרושים - ijob

ijob פותחת פלטפורמה דיגיטלית מתקדמת המתמקדת בצרכי השוק הסטודנטים והחברות. הפלטפורמה כוללת מערכת תפעול לחברות כוח אדם ואפליקציה למכשירי אייפון ואנדרואיד, הנבנית בטכנולוגיות נייטיביות. מטרתה העיקרית היא לספק פתרונות מתקדמים לסטודנטים המחפשים תעסוקה ולחברות המחפשות עובדים, ולאפשר להם להתחבר זה לזה בצורה יעילה וידידותית. המערכת מספקת לחברות כלי לניהול מועמדים, פרסום משרות, וזיהוי מועמדים מתאימים בקלות ובמהירות. לסטודנטים, האפליקציה מציעה את הזדמנויות העבודה המתאימות להם ומאפשרת להם לגשת למשרות בקלות ובנוחות מכל מקום ובכל זמן.

ייעוץ פיתוח תוכנה חינם

תקבעו שיחה בת 15 דקות וגלו איך אנחנו יכולים לעזור